Wedstrijdverslagen speelweek 14/2025

Gepubliceerd op 27 januari 2025 om 13:43

Op de foto: Jorne Triekels & Davy Roosen

Paul Knip Keukens ROOSTERSE BC 1

Almere houdt net niet alle punten thuis

Op papier misschien wel een van de lastigste uitwedstrijden van het seizoen. Almere staat ook dit seizoen weer eens in de finale en ze lieten duidelijk zien waarom dit het geval was.

Alle onderdelen werden in twee sets beslist. De Almeerders waren de bovenliggende partij in alle partijen. Nico had in de singel nog kansen tegen Alex Vlaar maar het muntje viel niet op de juiste kant. Sander en Nikki kwamen met 16 en 17 nog relatief dichtbij na een goede partij.

Waar komt het punt dan vandaan? Anne en Noah boden goede tegenstand in hun mix. De eerste set werd close verloren met 21-16. Helaas raakte Limburger Dyon geblesseerd in de tweede set en was daardoor genoodzaakt op te geven. We wensen Dyon een spoedig herstel, zodat hij weer over de baan kan vliegen.

Komend weekend wordt er wederom in Almere gestreden voor de Nederlandse Kampioenschappen. Zaterdag 8 februari staat echter in het teken van de laatste wedstrijden van het competitieseizoen.

Noteer deze dag in de agenda want gedurende de hele dag zijn er spannende potten te zien in de Albertzaal!

Eindstand: F.I.T. Almere BV 1 vs Paul Knip Keukens Roosterse BC 1: 7-1

Paul Knip Keukens ROOSTERSE BC 2

Een Avond vol Spannende Rallies en Zinderende Eindes
In een sfeervol Almere barstte de strijd los tussen Victor ALMERE BV 2 en Paul Knip Keukens Roosterse BC 2. Wat een avond vol spektakel had moeten worden, stelde absoluut niet teleur. Beide teams vochten tot de laatste shuttle, en het publiek werd getrakteerd op een adembenemend duel.

Mannendubbel: Overmacht in Almere

De avond begon met het mannendubbel, waarin Marco Oosterhaven en Dave Khodabux van Victor ALMERE direct hun visitekaartje afgaven. Met loepzuivere smashes en feilloos netspel waren ze te sterk voor Rik Hermans en Vihaan Shah. De score van 21-13, 21-16 weerspiegelde hun dominantie. Een droomstart voor de thuisploeg.

Vrouwendubbel: Roosterse Slaat Terug

Het vrouwendubbel was een compleet ander verhaal. Rosalie Teuben en Nadie Vastenhout namen het op tegen Nikki Pobezin en Rachelle Lemmens. Wat volgde was een ware thriller. Na drie zenuwslopende sets, waarin beide teams elkaar niets gunden, trokken Nikki en Rachelle uiteindelijk aan het langste eind: 19-21, 21-19, 14-21. Roosterse BC 2 bracht de stand gelijk en liet zien dat ze hier niet waren om zich zomaar gewonnen te geven.

Mannenenkel 1: Shah in Vorm

Vihaan Shah, die al ervaring had opgedaan in het mannendubbel, trad aan tegen Maurice Paassen. Shah was ongenaakbaar en bewees waarom hij een van de speerpunten is van Roosterse BC. Met een mix van precisie en kracht dicteerde hij de wedstrijd en won overtuigend met 17-21, 16-21, waarmee hij Roosterse op voorsprong zette.

Vrouwenenkel 1: Nadie houdt Almere in de race

In het vrouwenenkel wist Nadie Vastenhout de druk van het thuispubliek om te zetten in een ijzersterke prestatie. Nikki Pobezin was geen gemakkelijke tegenstander, maar Nadie bleef koel op de belangrijke momenten. Na een overtuigende eerste set (21-11) werd het in de tweede set spannend. Uiteindelijk trok Nadie met 22-20 aan het langste eind en bracht de stand weer in balans.

Mannenenkel 2: Van der Velden in een klasse apart

De volgende partij bracht Marco Oosterhaven tegenover Mathieu van der Velden. Waar Oosterhaven in het dubbel nog indruk maakte, had hij in het enkel geen antwoord op het strakke spel van Mathieu. De Roosterse-speler denderde over hem heen met een duidelijke 14-21, 5-21 overwinning.

Vrouwenenkel 2: Jamie Logt imponeert

In een cruciale partij wist Jamie Logt namens Victor ALMERE de hoop levend te houden. Tegen Daphne van den Berg leverde ze een ijzersterke prestatie. Met haar trefzekere slagen en slimme plaatsingen hield ze de winst in Almere: 21-18, 21-14.

Gemengd Dubbel 1: Overmacht van Roosterse

In het eerste gemengd dubbel kenden Dave Khodabux en Nadie Vastenhout een moeilijke avond tegen Rik Hermans en Nikki Pobezin. De Roosterse-koppeling liet vanaf het begin geen twijfel bestaan over hun superioriteit. Met een overtuigende 10-21, 7-21 overwinning zorgden ze voor een beslissende voorsprong in de algehele stand.

Gemengd Dubbel 2: Een Zinderend Slotstuk

De avond werd afgesloten met een absolute nagelbijter. Maurice Paassen en Jamie Logt namen het op tegen Mathieu van der Velden en Rachelle Lemmens. Wat volgde was een duel dat het publiek op het puntje van de stoel hield. Na een spannende derde set vol zenuwen en spektakel wisten Maurice en Jamie met 18-21, 21-15, 28-26 de partij naar zich toe te trekken.

Met de overwinning in de laatste wedstrijd kwam Victor ALMERE BV 2 nog net langszij, wat resulteerde in een eindstand van 4-4. Beide teams mogen terugkijken op een avond vol hoogtepunten.

Eindstand: Victor Almere BV 2 vs Paul Knip Keukens Roosterse BC 2: 4-4

Paul Knip Keukens ROOSTERSE BC 3

Dit weekend voor team 3 was zeer succesvol, want we wonnen met 5-3.

Vergeleken met de vorige keer was dit een enorme verbetering, aangezien de vorige keer met 5-3 werd verloren. Begonnen met de herendubbel, dat helaas net verloren ging in de derde set, terwijl het damesdubbel sterk toesloeg en de wedstrijd won.

We gingen verder met de singles, waar we, behalve de twee herenenkels, alles met zeer overtuigende scores wonnen. Uiteindelijk waren de gemengd dubbels allebei dichtbij, en hoewel we de eerste gemengd dubbels verloren, was de tweede er één. Dit leidde uiteindelijk tot een 5-3 overwinning voor het team.

Eindstand: BC Mariken 2 vs Paul Knip Keukens Roosterse BC 3: 3-5

Paul Knip Keukens ROOSTERSE BC 4

Geen verslag ontvangen.

Eindstand: BC Geldrop 1 vs Paul Knip Keukens Roosterse BC 4: 5-3

Paul Knip Keukens ROOSTERSE BC 5

We kwamen...

We verloren...

We gingen...

Eindstand: BC Rebeo 1 vs Paul Knip Keukens Roosterse BC 5: 0-8

Paul Knip Keukens ROOSTERSE BC 6

Vandaag stond Budel BC 1 op de planning voor Roosterse BC 6. De laatste uitwedstrijd waar we zeker punten moeten gaan halen om voor de 1ste plaats te kunnen strijden. Hiervoor hebben we versterking gekregen bij de heren.

Jorne en Davy hebben het hier ook laten zien bij de heren dubbel. Ze hebben deze wedstrijd wel niet cadeau gekregen en hebben moeten strijden voor ieder punt. 21-17/13-21/19-21 was de eindstand bij de heren dubbel. Goed gedaan mannen.
De dames dubbel werd gespeeld door het ijzersterke duo Manon en Serena. Zij hadden zonder al te veel problemen de dubbel in 2 sets gewonnen met 12-21/13-21. Hier kunnen de heren misschien nog iets van leren, hihi.

Davy ging toen aan de slag met de heren single. Hij begon vol met overtuiging en kon dit blijven vasthouden. 15-21/14-21 was de eindscore. Serena dacht in haarzelf, dit kan ik beter dan Davy en dat deed ze ook. 5-21/5-21. Sterk Serena 💪

Jorne was toen aan de beurt. 1ste set heeft hij sterk gespeeld en heeft de tegenstander de 4 hoeken goed laten voelen. 2de set waren de rollen helaas omgedraaid, met als gevolg een 3de set. Hier hebben ze beide alles gegeven en spannend gehouden tot op het einde. Helaas trok hier Budel aan het langste eind. 18-21/21-9/21-19.

Als laatste bij de singles was Dewi aan de beurt. Net zoals Serena dacht ze bij haarzelf. Dit kan ik beter. En dat liet ze ook zien. Ze won haar single netjes in 2 sets. 14-21/8-21.

Als afsluiter waren de mixen aan de beurt. Het duo Dewi en Davy hadden een moeizame start in de 1ste set, maar hadden zich goed herpakt in de 2de set. 18-21/14-21. Het duo Manon en Jorne dacht even. Dit kunnen we beter. Ze haalde hun wedstrijd mooi binnen met 12-21/8-21.

Op naar die 1ste plek!

Eindstand: BC Budel 1 vs Paul Knip Keukens Roosterse BC 6: 1-7

Paul Knip Keukens ROOSTERSE BC J1

De jeugd moest deze keer spelen tegen de koplopers BC United J1. Ondanks dat het sterke tegenstanders waren, gaven onze jeugdspelers alles om er toch nog 1 punt uit te kunnen halen. Na een geweldige inzet en goede wering tijdens de wedstrijden is het toch gelukt om 1 punt te pakken. Hier zijn we trots op en nu op naar de volgende wedstrijden!

Eindstand: Paul Knip Keukens Roosterse BC J1 VS BC United 1: 1-5

Reactie plaatsen

Reacties

Er zijn geen reacties geplaatst.